Combinatie London met bureau, rolcontainer en boekenkast-antraciet/beuk
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Deze London-combinatie bestaat uit een bureau 140x65x75 cm, een rolcontainer 48x40x60 cm en een boekenkast 46x45x195 cm.
Productinformatie
| SKU-Emob | VILDCO1380 |
| Gewicht in kg per stuk | 111.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Hout, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Hoogte Product - cm | 0,00 cm |
| Lengte Product - cm | 0,00 cm |
| Breedte Product - cm | 0,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 5 |
Richt de slaapkamer van je dochter of zoon stijlvol in met de meubelen uit de London-collectie. Deze stevige kindermeubelen zijn gemaakt van spaanplaat en afgewerkt met een laagje melamine in antraciet. De massief houten accenten zorgen voor een warme sfeer in de kinderkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack