Bureaustoel Pipa - roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureaustoel Pipa - roze
€ 92,95
€ 143,00
Kleur
Veilig betalen
Roze bureaustoel Pipa met verstelbare zithoogte.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 58 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 53 |
| Hoogte armleuning | 24 |
| Opties | Met wielen |
| Maximum hoogte cm | 98 |
| Minimum hoogte cm | 86 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO9741-5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Roze |
| Breedte Product - cm | 53,00 cm |
| Lengte Product - cm | 58,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | PVC De afkorting PVC staat voor polyvinylchloride en is een van de meest bekende en toegepaste kunststoffen. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze kleurrijke bureaustoel fleurt je kantoor helemaal op. Dankzij de ergonomische rugleuning en de verstelbare zithoogte kan je gemakkelijk en comfortabel werken aan je bureau. De stoel is beschikbaar in verschillende kleuren. Ontdek ze allemaal op onze website!
Zithoogte: 45 < 55 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's