Bureaustoel Donny ergonomische rugleuning - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Grijze ergonomische bureaustoel Donny met wieltjes en armleuningen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 48 |
| Opties | Met wielen |
| Maximum hoogte cm | 99 |
| Minimum hoogte cm | 89 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL99803479 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 89,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bureaustoel Donny biedt je alles wat je nodig hebt om comfortabel te werken of te studeren: een ergonomisch design, uitstekend zitcomfort, armleuningen en wieltjes om gemakkelijk te verrijden.
Het belangrijkste pluspunt van deze bureaustoel? Haar ergonomische rugleuning die de wervelkolom beschermt en rugpijn voorkomt. De stoel is bovendien voorzien van ademende materialen waardoor de lucht optimaal gecirculeerd wordt en transpiratie zo vermindert.
Bureaustoel Donny is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Ontdek ze allemaal in onze webshop!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink