Directiestoel Justin - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Directiestoel Justin - antraciet
€ 209,00
€ 311,00
Kleur
Veilig betalen
Directiestoel Justin met antracietkleurige bekleding en zwarte poot.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Directiestoel |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000086171 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 67,00 cm |
| Lengte Product - cm | 69,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 115,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Op zoek naar een comfortabele bureaustoel om je kantoor te vervolledigen? Gun je kantoor een upgrade met een directiestoel! Deze Justin directiestoel is bekleed met een antracietkleurige stof en is uitgerust met armleuningen en remwielen. De stoel is verstelbaar in hoogte en heeft ook een verstelbare rugleuning.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's