Eenpersoonsbed Corbi met opbergruimte 90x200 - zand
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eenpersoonsbed Corbi in zandkleur, met opbergruimte en een ligoppervlak voor een matras van 90x200. Bed gemaakt uit polyester, metaal en hout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Bodem met opklapsysteem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-CO-900 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 99,00 cm |
| Lengte Product - cm | 220,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 108,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 2 |
Dit eenpersoonsbed Corbi is perfect voor wie functionaliteit een warm hart toedraagt. Binnenin is namelijk een koffer voorzien waarin je gemakkelijk bedlinnen of zelfs kledij netjes kan wegbergen. Dit zandkleurige bed is standaard uitgerust met een lattenbodem met 14 latten, die je naar boven toe kan openen. Het bed is samengesteld uit een frame in metaal en hout, met een polyesterbekleding aan de buitenkant. De matras is niet inbegrepen, maar kan je gemakkelijk apart op onze website aanschaffen.
Specificaties:
Afm. hoofdbord: B 99 x D 9 x H 108 cm
Afm. voetbord: B 99 x D 9 x H 31 cm
Hoogte zijpanelen: 29 cm
Dikte zijpanelen: 2,5 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar