Witte houten open boekenkast 97.5x30x100cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Witte houten open boekenkast 97.5x30x100cm
€ 119,00
€ 123,00
Veilig betalen
Stijlvolle, moderne en ruime boekenkast met open vakken. Inclusief anti-tip kit, elk vak kan 10 kg dragen. Eenvoudige montage, werkt ook als displayplank voor boeken, souvenirs en decoraties.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LBC52WT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 97,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 100,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maximale opslag met stijl: Maak kennis met deze eigentijdse boekenplank in witte afwerking, een perfecte combinatie van stijl en opbergruimte. Het is een geweldige oplossing om extra opbergruimte toe te voegen in je woonkamer, slaapkamer of kinderkamer. Met een totale afmeting van 97,5 x 30 x 100 cm (L x B x H) biedt het voldoende opbergruimte om boeken, souvenirs en decoraties netjes georganiseerd en gemakkelijk toegankelijk te houden. Meer ontwerpeigenschappen: Deze boekenplank heeft een ergonomisch ontwerp met een 6 cm hoge plint om niet alleen het uiterlijk te verbeteren, maar ook stabiliteit toe te voegen en te voorkomen dat je spullen omvallen. Voor jouw veiligheid is er ook een anti-kantelkit voorzien om de vrijstaande ordnerplank te stabiliseren en te verankeren. In elk vakje kan tot 10 kg gewicht worden opgeborgen. Eenvoudige montage: Het in elkaar zetten van deze opberger is een fluitje van een cent. Met gelabelde onderdelen, een geïllustreerde instructie en alle benodigde hardware is deze boekenplank heel eenvoudig in elkaar te zetten. Multifunctioneel: Behalve als boekenplank is deze opberger ook perfect te gebruiken als displayplank of kubuskast. Je hoeft alleen maar wat opbergdozen of decoraties toe te voegen om de look compleet te maken. Belangrijkste kenmerken en voordelen: 1. Ruim en praktisch: 97,5 x 30 x 100 cm (L x B x H), de boekenplank heeft een gesloten plank en open vakken die je op verschillende manieren en met gemakkelijke toegang kunt vullen met boeken, souvenirs en decoraties. 2. Veiliger: Wordt geleverd met een anti-tip kit om de vrijstaande ordnerplank te stabiliseren en te verankeren voor de veiligheid; elke cubby kan tot 10 kg dragen; 6 cm hoge plint versterkt de stabiele structuur. 3. Eenvoudige montage: Dit opbergmeubel wordt geleverd met gelabelde onderdelen en geïllustreerde instructies en is zeer eenvoudig te monteren. 4. Veelzijdig: Perfect om te gebruiken als boekenkast, displayplank of kubuskast, voeg gewoon wat opbergdozen of decoraties toe voor een complete look.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Mia
Valt iets kleiner uit dan gedacht,
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's