Wastafelonderkast Bodhi 70cm - grafiet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Grafietgrijze wastafelonderkast Bodhi met 2 lades en 1 deur. Wandmontage mogelijk.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD166.1.3215 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze grafietgrijze wastafelonderkast is uitgerust met 2 ruime lades en een opbergvak met deur. Het meubel is gemaakt van spaanplaat met een laagje melamine en is dankzij zijn grijze decor gemakkelijk te combineren met andere badkamermeubelen. Deze wastafelonderkast wordt geleverd met 4 pootjes waardoor je kan kiezen of je het meubel hangend aan de muur monteert of liever met de pootjes installeert. In het bovenblad is al een uitsparing voorzien voor de sifon (8,1 x 19,5 cm).
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held