Wastafelonderkast Azul - 60x47x71cm - 1 deur - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wastafelonderkast Azul uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en kleikleur en goudkleurige metalen handgrepen. Met een deur een een legplank. Wastafel niet inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB435827 |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 47,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 70,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De badkamercollectie Azul brengt een kalme, harmonieuze sfeer in elke badkamer. Met haar zachte kleurenpalet, verticale lijnen en warm eikdecor straalt deze collectie pure balans en tijdloze elegantie uit. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine met goudkleurige metalen handgrepen. Deze wastafelonderkast is uitgerust met een deur met daarachter een legplank. Zo heb je voldoende ruimte om handdoeken, verzorgingsproducten en andere badkamerbenodigdheden netjes op te bergen. De wastafel is bij deze kast niet inbegrepen. Ontdek de volledige collectie Azul op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA