Wastafelmeubel Vikas 101cm 2 lades - antraciet/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wastafelmeubel Vikas 101x47x55cm uit spaanplaat en MDF. Met twee opberglades en wastafel uit keramiek. Afgewerkt met melamine in antraciet en eiklook.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelmeubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD101.1.3247 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 47,00 cm |
| Lengte Product - cm | 101,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 4 |
De collectie Vikas combineert een minimalistisch ontwerp met een natuurlijke uitstraling. Dit wastafelmeubel is gemaakt uit spaanplaat en MDF en afgewerkt met melamine in antraciet en eikdecor. Het strakke ontwerp en de houtlook zorgen voor een pure look, terwijl de organische vorm van het tafelblad het natuurlijk karakter versterkt. De wastafel uit keramiek is inbegrepen. Dankzij de opberglades kun je allerlei badkamerspullen netjes opbergen. Deze collectie bestaat ook in een afwerking in eiklook. Bekijk het volledige gamma op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held