Wastafelmeubel Pollet 60cm 2 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wastafelmeubel Pollet 60cm 2 lades - wit
€ 329,00
€ 598,00
Veilig betalen
Wit wastafelmeubel Pollet met 2 lades, inclusief wastafel. Gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en MDF.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Met lades, Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelmeubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD892.1.2165 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 39,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Dit compacte wastafelmeubel is 60 cm breed en is uitgerust met een witte wastafel en 2 lades. De fronten van de lades zijn gemaakt van gemelamineerde MDF met een afwerking in hoogglans wit. De rest van het meubel is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held
Held meubilair is een Duitse fabrikant die werd opgericht in 1933 en zich voornamelijk toelegt op de productie van badkamer- en keukenmeubelen. Het bedrijf produceert uitsluitend in Duitsland en gebruikt enkel hout uit PEFC-gecertificeerde, Duitse bosbouw. Naast functionaliteit, design en innovatie staat dus ook duurzaamheid nadrukkelijk op de voorgrond. Bestel je nieuwe keuken of badkamer op de website van Emob. Je kunt online keuken- en badkamermeubels bestellen voor zowel kleine als ruime keukens en badkamers en deze selecteren op basis van uw behoeften. Ontdek het aanbod hier!
Bekijk alle producten van Held ->
Productvragen
Close in
's