Wastafelmeubel Kornel 80cm grijze wastafel - grafietgrijs/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Grafietgrijs wastafelmeubel Kornel met grijze wastafel en 2 softclose lades in eikdecor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 55.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelmeubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD198.2.3183 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Breedte Product - cm | 49,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 53,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Met de meubelen van de Kornel-collectie kan je eindeloos combineren om zo jouw ideale badkamer samen te stellen. Dit grafietgrijze wastafelmeubel is 80 cm breed en is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en MDF. Het meubel is uitgerust met 2 ruime, gebogen softclose lades in eikdecor en met een grijze wastafel. Dankzij haar greeploze design draagt wastafelmeubel Kornel bij tot een moderne en rustgevende sfeer in de badkamer.
Opgelet : kraanwerk niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held