Wastafelmeubel Bobbi 90cm 2 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wastafelmeubel Bobbi 90cm 2 lades - wit
€ 679,00
€ 825,00
Kleur
Veilig betalen
Wit wastafelmeubel Bobbi, 90 cm breed, uitgerust met 2 softclose lades.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 52 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Met lades, Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelmeubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD095.1.2133 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Geef jouw badkamer een frisse make-over met de witte meubelen van de Bobbi-collectie, waartoe ook dit wastafelmeubel van 90 cm breed behoort. Het meubel is uitgerust met een witte wastafel en 2 softclose lades die zijn afgewerkt in hoogglans wit.
Opgelet: het kraanwerk is niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held
Held meubilair is een Duitse fabrikant die werd opgericht in 1933 en zich voornamelijk toelegt op de productie van badkamer- en keukenmeubelen. Het bedrijf produceert uitsluitend in Duitsland en gebruikt enkel hout uit PEFC-gecertificeerde, Duitse bosbouw. Naast functionaliteit, design en innovatie staat dus ook duurzaamheid nadrukkelijk op de voorgrond. Bestel je nieuwe keuken of badkamer op de website van Emob. Je kunt online keuken- en badkamermeubels bestellen voor zowel kleine als ruime keukens en badkamers en deze selecteren op basis van uw behoeften. Ontdek het aanbod hier!
Bekijk alle producten van Held ->
Productvragen
Close in
's