Wastafelmeubel Bobbi 70cm 2 lades - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wastafelmeubel Bobbi, 70 cm breed, uitgerust met 2 softclose lades. Kleur: eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Met lades, Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelmeubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD099.1.2162 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 3 |
Geef je badkamer een warme make-over met de meubelen van de Bobbi-collectie, waartoe ook dit compacte wastafelmeubel van 70 cm breed behoort. Het meubel is uitgerust met een witte wastafel en 2 softclose lades. Het is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat met eikdecor.
Opgelet: het kraanwerk is niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held