Wandrekje Karan 30cm - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrekje Karan 30x18x64cm uit spaanplaat. Afwerking in antracietkleurige melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast badkamer |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD069.1.3236 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 18,00 cm |
| Lengte Product - cm | 30,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bent u nog op zoek naar stijlvolle meubelen om je badkamer in te richten? De collectie Karan combineert functionaliteit met opvallend ontwerp. Dit wandrekje is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt met melamine in antraciet en is eenvoudig aan de muur te bevestigen. Dankzij de twee legplanken creëer je extra opbergruimte voor je badkamerspullen binnen handbereik. Ontdek de volledige collectie Karan op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held