Wandrek Nebas 79,5cm 6 legplanken - mat zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrek Nebas, in mat zwart gepoedercoat metaal. Uitgerust met 6 legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000087550 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 79,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 165,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng dankzij deze ranke zwarte metalen boekenkast een industriële sfeer in je huis binnen. Het smalle ontwerp en de moderne uitstraling zorgen ervoor dat je de kast eenvoudig in elke ruimte kunt inzetten. Gebruik het wandrek als een coole manier om je ruimte te upgraden en tegelijkertijd wat praktische opbergruimte op de 6 legplanken te krijgen. Ontdek de uitgebreide mogelijkheden van deze reeks op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob