Vitrinekast Nalini 80cm 2 deuren & 1 lade - lichte eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vitrinekast Nalini, uitgerust met 2 deuren en 1 lade. Gemaakt uit massief eikenhout.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 67 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Vitrinekast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000017109 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 178,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, Hout, Glas Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 3 |
De meubelen van de Nalini collectie hebben een zachte en frisse uitstraling. Deze meubelen zijn volledig gemaakt uit massief eikenhout en behouden ook de naturelle kleur van het hout. Je kan deze meubelen gemakkelijk combineren dankzij hun simplistisch design in de Scandinavische stijl.
De Nalini vitrinekast is uitgerust met twee deuren, waarachter 3 legplanken zijn. Aan de onderkant van de vitrinekast is er een ruime lade. Met deze vitrinekast beschik je over genoeg opbergruimte in je woonkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob