Vitrinekast Jaipur met vier deuren - wilde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vitrinekast Jaipur met vier deuren - wilde eik
€ 399,00
€ 605,00
Veilig betalen
Toon je spullen in stijl met de Jaipur vitrinekast. Voorzien van 6 planken, 4 deuren, gehard glas en een slanke stalen basis.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 63.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 8 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Vitrinekast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000023976 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
De Jaipur vitrinekast is een prachtig meubelstuk dat elke kamer in je huis zal opfleuren. Deze vitrinekast is gemaakt van topkwaliteit materialen en heeft een frame en 6 planken van matte ruwe melamine van wilde eik, waardoor het een rustieke en toch verfijnde uitstraling heeft. De 4 deuren zijn ook gemaakt van matte ruwe melamine van wilde eik en helder gehard glas, zodat je je favoriete items kunt laten zien terwijl je ze veilig bewaart. De basis is gemaakt van mat zwart ruw gepoedercoat staal, wat een stevige basis vormt voor de kast. Met zijn lamellenfront en afmetingen van 80x40x180 cm is deze vitrinekast de perfecte aanvulling op je interieur.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's