Vitrinekast Hoggas 84,5cm 2 deuren - eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 50.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Vitrinekast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-NW-2KVS1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 84,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 153,51 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Hoggas-meubelen stralen een warme, gezellige maar tegelijk moderne sfeer uit. Het eikdecor wordt gecombineerd met robuuste zwarte handgrepen, waarmee je de beide deuren kunt openen, net als drie handige glazen legplanken. Er zijn ook drie houten legplanken voorzien. Een voordeel van deze kast is dat je die met de deur in glas aan beide zijden van de kast kunt monteren. Let ook op de leuke poten en de geïntegreerde verlichtingen, die bijdragen tot de unieke look van deze kast. Ontdek ook de rest van deze collectie in onze webshop.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar