Vestiaire Médard - 122x37x190cm - met spiegel - eikdecor/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vestiaire Médard 122x37x190cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en antraciet. Met twee deuren, vijf legplanken, een kledingroede met hoedenplank, een spiegel, een zitbank en twee kapstokhaken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 73.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel Met spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Garderobekast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN3655 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 122,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 190,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
De collectie Médard combineert warm eikdecor met modern antraciet voor een luxueuze, hedendaagse look die perfect aansluit bij elk interieur. Deze vestiaire is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De vestiaire bestaat uit een kast met daarachter vijf legplanken. Hierdoor heb je voldoende opbergruimte voor opgevouwen kledij, schoenen en accessoires. Daarnaast beschik je over een kledingroede voor jassen, een hoedenplank en twee kapstokhaken voor tassen en dergelijke. De spiegel is handig om je look te checken voor je buitengaat, en dankzij het zitbankje trek je makkelijk je schoenen aan en uit. Dankzij het compacte formaat is de vestiaire Médard de perfecte oplossing voor kleinere entrees, slaapkamers of studio's. Ontdek de volledige collectie Médard op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori