Vestiaire Beatrix-lichte eik
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vestiaire Beatrix-lichte eik
€ 253,20
€ 633,00
Veilig betalen
Vestiaire Beatrix is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in licht eikdecor en bestaat uit 1 kledingroede, 6 legplanken en 1 spiegel.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel Met spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Garderobekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH4060X4444X00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 48,70 cm |
| Lengte Product - cm | 84,10 cm |
| Hoogte Product - cm | 175,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Het lichte eikdecor en de spiegel van vestiaire Beatrix creëren veel lichtinval in uw hal. Deze multifunctionele vestiaire beschikt over een kledingroede voor uw jassen, een schoenenkast met 2 open vakken die plaats biedt aan een 4-tal paar schoenen en 6 open vakken aan de zijkant voor mutsen, sjaals en handschoenen. De grote spiegel is ideaal om uw outfit te controleren alvorens u de deur uitgaat. Schroeven en pluggen voor wandmontage zijn niet inbegrepen.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's