Verstelbare barstoel Adèle 65-86cm - beige/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Verstelbare barstoel Adèle 65-86cm - beige/zwart
€ 149,00
€ 199,00
Kleur
Veilig betalen
Adèle barkruk - Basel stof beige, gasveer, horizontale stiksels, draaibaar. Stijlvolle en functionele zitoptie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 46 |
| Zithoogte | 86 |
| Zitdiepte | 38 |
| Maximum hoogte cm | 86 |
| Minimum hoogte cm | 65 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000102612 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 52,50 cm |
| Lengte Product - cm | 47,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 95,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
De Adèle barkruk in Basel stof beige is een stijlvolle en praktische aanvulling voor elk huis of elke commerciële ruimte. Het trompetvormige onderstel is gemaakt van duurzaam matzwart ruw gepoedercoat staal, wat zorgt voor stabiliteit en een lange levensduur. Dankzij het gasveermechanisme kun je de hoogte gemakkelijk aanpassen aan je behoeften. De horizontale stiksels voegen een vleugje verfijning toe, terwijl de draaifunctie voor eenvoudige verplaatsing zorgt. Upgrade je zitmeubilair met de Adèle barkruk voor maximaal comfort en stijl.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's