Verstelbare barstoel Adèle 65-86cm - antraciet/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Gestoffeerde barkruk Adèle 47x52x95cm bekleed in antracietkleurig polyester. Voet in zwart gepoedercoat staal. Draaibaar en in de hoogte verstelbaar met een zithoogte van 65 tot 86cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 46 |
| Zithoogte | 65 |
| Zitdiepte | 38 |
| Maximum hoogte cm | 86 |
| Minimum hoogte cm | 65 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000100519 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 47,00 cm |
| Lengte Product - cm | 52,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 95,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak je bartafel of ontbijtbar compleet met de barkrukken Adèle. Deze barstoel heeft een zwarte voet in gepoedercoat staal en een bekleding in antracietkleurig polyester. De kuipvorm zorgt voor een chique retrolook. De stevige voet geeft niet alleen een stoere touch, maar zorgt ook voor meer stabiliteit. De stoel is draaibaar en in de hoogte verstelbaar. Zo kan je de zithoogte instellen van minimum 65cm tot maximum 86cm. Bekijk ons volledige assortiment stoelen op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob