Barstoel Tippi - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stijlvolle barstoel Tippi met zwarte zitting en zwart frame.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 76 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 150 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Sledepoten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000085087 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 43,00 cm |
| Lengte Product - cm | 49,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 94,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, Polypropyleen, Metaal Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze barstoelen van de Tippi-collectie zijn een echte voltreffer in een modern interieur. De zitting is gemaakt uit polypropyleen en is voorzien van een zitkussen uit kunstleder. Het zwarte frame is gemaakt uit gepoedercoat metaal. Deze barstoelen creëren alvast de juiste sfeer aan de bartafel voor elke gelegenheid.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob