Verlengbare eettafel Montreux - Ø115>154x75cm - walnootfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Verlengbare eettafel Montreux - Ø115>154x75cm - walnootfineer
€ 475,00
€ 809,00
Kleur
Veilig betalen
Montreux ronde eettafel met uittrekblad en bladopslag, Ø115/154x75 cm, mat notenhoutfineer, rubberhouten onderstel.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 37.2 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000109046 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 115,00 cm |
| Lengte Product - cm | 154,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Fineer, Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Montreux ronde eettafel is een prachtig meubelstuk dat elke eetkamer zal opwaarderen. Met een bovenblad walnootfineer en een onderstel van walnoot gebeitst rubberhout is deze tafel zowel duurzaam als stijlvol. Met de vlinderverlenging kun je de tafel eenvoudig uitbreiden van Ø115 cm tot 115x154 cm, waardoor er voldoende ruimte is voor gasten. Bovendien zorgt de handige opbergruimte voor het verlengblad ervoor dat je het extra blad bij de hand kunt houden als dat nodig is. Breng verfijning en functionaliteit naar je eethoek met de Montreux ronde eettafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's