Verlengbare eettafel Montreux - 180<219x90x75 cm - Eikenfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 43.5 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Deens ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000098605 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Fineer, Hout Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De eettafel Montreux combineert een warme, natuurlijke uitstraling met praktische veelzijdigheid. Met haar afmeting van 180 x 90 x 75 cm biedt deze tafel comfortabel plaats aan 4 personen – perfect voor gezellige diners, lange avonden tafelen of dagelijkse familiemomenten. De tafel is vervaardigd uit duurzaam rubberhout, wat zorgt voor een stevige en stabiele basis. Het tafelblad is afgewerkt met een verfijnd eikenfineer, dat de tafel een elegante, natuurlijke houtlook geeft en moeiteloos aansluit bij zowel moderne als klassieke interieurs. Heb je extra ruimte nodig voor gasten? Dankzij het verlengbare tafelblad creëer je in een handomdraai meer zitplaatsen. Uitgeschoven meet de tafel 219 x 90 cm. Zo biedt de tafel plaats voor 6 tot 8 personen. Ontdek alle tafels Montreux op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob