Twijfelaar bed Malika 120x200
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Twijfelaar Malika, gemaakt van spaanplaat met imitatieprint van wit kastanjehout. Geschikt voor een lattenbodem en matras van 120x200 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 39.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 120 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Twijfelaar (120cm) |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTG71113 |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 129,00 cm |
| Lengte Product - cm | 210,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met kamer Malika kan jouw dochter slapen in een echte meisjeskamer zonder dat het geheel al te girly aandoet. Centraal in deze kamer staat natuurlijk deze twijfelaar, die gemaakt is van spaanplaat met een decoratieve imitatieprint van wit kastanjehout. De poten zijn gemaakt van onbewerkt beukenhout.
Twijfelaar Malika is geschikt voor een lattenbodem en een matras van 120x200 cm, die je beide apart kan aankopen op onze site.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami