Tweepersoonsbed Soren 160x200cm met verlichting - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tweepersoonsbed Soren 160x200cm met verlichting - eik
€ 689,00
€ 818,00
Veilig betalen
Tweepersoonsbed Soren uit spaanplaat en MDF. Met verlichting. Geschikt voor een matras van 160x200cm. Matras en lattenbodem niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 55.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 160 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Opties | Met verlichting |
| Geschikt voor matras | 160 x 200cm |
| Hout/look | Eik |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 160 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH3D106 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 197,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 99,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 3 |
Met de goudkleurige eiklook en de metalen details zorgt de collectie Soren voor een warme en eigentijdse sfeer in de slaapkamer. Dit tweepersoonsbed is gemaakt uit spaanplaat en MDF en is geschikt voor een matras van 160x200cm. De matras en lattenbodem zijn niet inbegrepen. Dankzij de ingebouwde verlichting heb je geen apart nachtlampje meer nodig. Ideaal voor wie in bed nog wat wil lezen. De lichtintensiteit regel je met een simpele aanraking. Bekijk ook de andere producten uit het gamma Soren en stel je slaapkamer samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami
Het Franse merk Gami werd in 1960 opgericht door Patrice Gautier en zijn vrouw Annick en is sindsdien één van de Europese marktleiders in de meubelbranche. Het merk werd over de jaren heen vooral bekend door zijn kwaliteit en creativiteit. Gami heeft namelijk al sinds het begin zijn eigen designstudio en –team die er elke dag opnieuw voor zorgen dat jij kan thuiskomen in een interieur dat aan al jouw wensen voldoet, zowel qua smaak, stijl als budget. Neem een kijkje naar onze selectie en laat je omverblazen door al dat moois!
Bekijk alle producten van Gautier - Gami ->
Productvragen
Close in
's