Tweepersoonsbed Estee 180x200cm - blauw/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bed Estee 224x196x105cm bekleed met blauwe polyester en zwarte pootjes. Het bed is geschikt voor een matras van 180x200cm. De matras en lattenbodem zijn niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 56.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 180 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 180 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Meise |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ME1783-98-5000 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 196,00 cm |
| Lengte Product - cm | 224,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 105,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Textiel, Polyester Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn., Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 4 |
Met de bedden Estee geniet je van een rustige, maar toch stijlvolle en trendy slaapkamer. Het minimalistische ontwerp en de zachte kleuren maken je slaapkamer helemaal zen. Dit bed Estee met zwarte pootjes is bekleed met blauwe stelar-stof en heeft een ligoppervlak van 180x200cm. Het zachte hoofdeinde is handig om tegenaan te leunen als je nog iets wil lezen 's avonds. De matras en lattenbodem zijn niet inbegrepen. De bedden Estee bestaan in verschillende uitvoeringen en kleuren. Bekijk ze allemaal op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Meise