Tweede kans tv-meubel Woody Fashion | 140 x 35 x 45 cm | Hout/Glas
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tweede kans tv-meubel Woody Fashion | 140 x 35 x 45 cm | Hout/Glas
€ 143,40
€ 478,00
Veilig betalen
Zet je TV in stijl neer met de Woody Fashion TV Stand. 100% gehard glas en massief houten frame voor duurzaamheid. 140 cm breed, 45 cm hoog, 35 cm diep. Natuurlijke kleur. Eenvoudig te monteren.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-AG552NOS2361 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Glas |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak kennis met de Woody Fashion TV Stand, gemaakt met een frame van 100% massief hout voor duurzaamheid en 100% gehard glas voor een strakke moderne look. De standaard heeft een breedte van 140 cm, hoogte van 45 cm en diepte van 35 cm, perfect om je tv en media-apparaten op te zetten. Deze standaard wordt gedemonteerd geleverd voor eenvoudig transport en montage. De natuurlijke kleur van de standaard voegt een vleugje verfijning toe aan elke woonkamer of entertainmentruimte. Upgrade vandaag nog je interieur met de Woody Fashion TV Stand!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's