Tweede kans Tv-meubel Gazza 179cm met 4 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Gazza met leds, 4 lades en 5 open vakken, gemaakt uit spaanplaat en MDF.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 59 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-BGSK-83-677-17 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 44,00 cm |
| Lengte Product - cm | 179,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 67,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Tv-meubel Gazza met 4 symmetrisch ingerichte lades en 5 open vakken. Het frame is gemaakt uit spaanplaat en een front in witte MDF. De twee open vakken aan de zijkant van het meubel zijn telkens 2 glazen legplanken voorzien met LED-verlichting, met nog eens extra verlichting die in het kader van het meubel zit verwerkt. Daardoor kan je niet alleen al je elektronica gemakkelijk opbergen, maar ook een leuke en verlichte sfeer scheppen. Kies voor deze opvallende blikvanger en geef je woonkamer zo net dat ietsje meer!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob