Buffetkast Göteborg
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Buffetkast Göteborg met 2 deuren, 3 legplanken en 2 laden. Gemaakt van spaanplaat. Pootjes van massief hout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 49 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Buffetkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2809 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 140,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met de meubelen van collectie Göteborg creëer je een Scandinavisch geïnspireerd interieur. De witte meubelen zijn gemaakt van spaanplaat en hebben massief houten pootjes.
Deze buffetkast bestaat uit 2 deuren waarvan 1 uit veiligheidsglas, 2 gewone en 1 glazen legplank en 2 laden. Ontdek ook de andere meubelen van de Göteborg-collectie en maak van jouw eetkamer een harmonieus geheel.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Finori