Tweede kans Legplank Balda 120cm - walnoot
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tweede kans Legplank Balda 120cm - walnoot
€ 47,40
€ 158,00
Veilig betalen
Legplank Balda, 120 cm lang, maximum 15 kg. Afwerking in walnootfineer.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.0134 |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-TH9003.991967 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 5,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Honingraatpaneel Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd. |
| Aantal pakketten | 1 |
Legplank Balda bevestig je heel eenvoudig aan de muur en kan een gewicht van maximum 15 kg dragen. De legplank is gemaakt van honingraatpaneel en kreeg een afwerking in walnootfineer.
Ook beschikbaar met een lengte van 60 cm en 90 cm en in andere kleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome
Het Portugese merk TemaHome heeft meer dan 30 jaar ervaring in de meubelindustrie. In 1981 werd het opgericht als “Norema Portuguesa”, een fusie van het Noorse Norema en het Portugese Godinho. Het doel was de geavanceerde technologie van Noorwegen te combineren met de Portugese efficiëntie en meubels tegen redelijke kosten te produceren. Na verschillende eigenaars en benamingen te hebben, werd het in 2008 het huidige TemaHome. Tegenwoordig produceert TemaHome een collectie eigentijdse meubels en decoratieve accenten waarbij de combinatie van een origineel en praktisch design centraal staat.
Bekijk alle producten van Temahome ->
Productvragen
Close in
's