Tweede kans Salontafel Antonio 60x120 industrieel - donker marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Antonio met metalen structuur, tafelblad uit spaanplaat met marmerlook.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.5 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Maatvoering | 60 x 120cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-RO3030-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het stijlvolste tafeltje om een kopje koffie aan te drinken? Gevonden! Deze donkerkleurige Antonio salontafel heeft een frame uit metaal en een tafelblad uit spaanplaat met een prachtige marmerlook. De tafel straalt luxe uit en zal al jouw gasten weten te bekoren! Verkrijgbaar in meerdere kleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau