Tv-meubel Vidi 180 cm - oude eik
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv-meubel Vidi 180 cm - oude eik
€ 109,60
€ 548,00
Veilig betalen
Tv-meubel Vidi 180 cm - oude eik, vervaardigd uit spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.26 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Beton |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | FMD |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FMD271-002-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 41,30 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 52,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Tv-meubel Vidi is bovenaan uitgerust met 3 open opbergvakken en onderaan met 2 open vakken en 2 lades. Genoeg plaats dus voor al je dvd's, afstandsbedieningen en decoratie! Het meubel is vervaardigd uit spaanplaat met decor van oudeeik. Ook te verkrijgen met betonlook.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over FMD
FMD is een Duits merk dat al drie decennia lang hoogwaardige meubelen voor binnenshuis produceert en door de jaren heen uitgegroeid is tot een internationale speler. Achter het merk staat een gemotiveerd team dat de strengste kwaliteitsnormen hoog in het vaandel draagt. Je merkt meteen hoe eenvoudig de meubelen te monteren zijn dankzij gebruiksvriendelijke handleidingen waarin alles stap voor stap staat uitgelegd aan de hand van gedetailleerde tekeningen. FMD zet zich bovendien in voor duurzaamheid, zo is al het gebruikte hout PEFC-gecertificeerd.
Bekijk alle producten van FMD ->
Productvragen
Close in
's