TV-meubel Paris - 100% MELAMINE - Wit - 160 x 35 x 25 cm
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
TV-meubel Paris - 100% MELAMINE - Wit - 160 x 35 x 25 cm
€ 209,00
Veilig betalen
Transformeer uw leefruimte met dit strakke tv-meubel. Met afmetingen van 160x35x25 cm combineert het talloze opbergplanken met een duurzame 18 mm gemelamineerde spaanplaat constructie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG835PUQ3021 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 160,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's