TV-Meubel Lowen - 100% MELAMINE - Antraciet - 180 x 35 x 46 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 37.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG632NRD1108 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 46,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Transformeer uw woonkamer met onze prachtige TV-kast, met passie en precisie vervaardigd om uw interieur naar nieuwe hoogten te tillen. Het slanke ontwerp en het verfijnde kleurenpalet van Antraciet en Zwart voegen onmiddellijk een vleugje elegantie toe aan elke ruimte.
Verhoog uw Interieur
Zeg vaarwel tegen rommel en wanorde met onze TV-kast die voldoende opbergruimte biedt voor al uw entertainmentbenodigdheden. De soft-close scharnieren zorgen voor een soepele en stille werking, terwijl de 100% melamine gecoate spaanplaatconstructie duurzaamheid en een lange levensduur garandeert.
Modern en Stijlvol
De effen antracietafwerking in combinatie met een modern ontwerp maakt deze TV-kast een ware noviteit in de wereld van meubels. De dikte van 18 mm en de lengte van 180 cm bieden een stevige basis voor uw televisie, terwijl de hoogte van 46 cm het perfecte kijkhoek biedt voor uw favoriete shows en films.
Technische Gegevens:
- Materiaal: 100% Melamine Gecoate Spaanplaat
- Dikte: 18 mm
- Lengte: 180 cm
- Hoogte: 46 cm
- Diepte: 35 cm
- Beenhoogte: 8 cm
- Soft-Close Scharnieren
- Kleur: Antraciet en Zwart
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob