TV-meubel Leda - 183x36x50cm - 3 deuren - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Leda 183x36x50cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met drie deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB412667 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 36,20 cm |
| Lengte Product - cm | 183,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 49,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je woonkamer een zen-sfeer met de collectie Leda. De collectie combineert een strak ontwerp met oosterse invloeden voor een Japandi-look. De meubelen zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Dit tv-meubel is niet alleen ruim genoeg voor een groot tv-scherm, maar is ook uitgerust met drie deuren. Hierdoor heb je plaats voor al je media-apparatuur, en allerlei spullen die anders in de woonkamer zouden rondslingeren. Geniet van een rustgevende, opgeruimde woonkamer met de collectie Leda.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA