Tv-meubel Lanthe 2 lades 180cm - laguna eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Lanthe met laguna eikdecor en 2 lades.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 68.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ1C332 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 179,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Lanthe meubelen zijn vervaardigd uit spaanplaat en afgewerkt in laguna eik. Met hun lichtgrijze kleur geven ze een serene sfeer aan je woonkamer.
Het blad van dit Lanthe tv-meubel biedt voldoende plaats voor de laatste nieuwe televisiemodellen. In de 2 nissen kun je verschillende toestellen opbergen, zoals een dvd- of blu-rayspeler. De 2 lades zijn uitgerust met Soft Close.
Gemaakt in Frankrijk
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami