Tv-meubel Gamba - 120x38x32cm - 1 deur - eikdecor/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Gamba 120x38x32cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en wit. Met een opklapdeur en twee open vakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGSK-83530689 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 38,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 32,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit tv-meubel Gamba valt op door zijn eenvoud. De moderne combinatie van spaanplaat in eikdecor en de opklapdeur in wit geeft een warm en licht gevoel in je woonkamer. Dankzij het formaat van 120x38x32cm heb je voldoende plaats voor een ruim televisiescherm, zonder dat het meubel te veel plaats in huis inneemt. Achter de opklapdeur kan je spullen gemakkelijk uit het zicht leggen, in de twee open opbergvakken is plaats om bijvoorbeeld je decoder of muziekinstallatie netjes te installeren en het kabelwerk achteraan weg te stoppen. Ontdek al onze tv-meubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob