Tv-meubel Elke 145cm met 2 deuren - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Elke met een eikdecor en 2 deuren.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 56 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OL-EURE-EC60144 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 145,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Landelijk |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Op zoek naar een tv-meubel voor in je landelijke huiskamer? Dan is dit wat je zoekt! Dit kastje is gemaakt uit MDF en spaanplaat met een eikdecor in een lichte kleur. Donkere accenten maken het geheel wat stoerder. Het meubel heeft twee deur en drie legplanken. Ook verkrijgbaar in een kleiner formaat!
Ontdek snel de bijpassende salontafel van de Elke collectie!
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Emob