Tv-meubel Dover 120cm 3 legplanken industrieel - zwart/wilde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv-meubel Dover 120cm 3 legplanken industrieel - zwart/wilde eik
€ 139,00
€ 214,00
Kleur
Veilig betalen
Tv-meubel Dover met blad en 3 legplanken in wilde eikdecor en mat zwart frame.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Wilde Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000082371 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 46,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen uit de Dover collectie richt je je huis in volgens de laatste trends. Dit stoere tv-meubel is gemaakt van zwart gepoedercoat metaal en telt 3 legplanken met een wilde eikdecor waarop je allerlei toestellen, dvd's... kunt plaatsen. Het blad van het meubel meet 120 bij 33 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's