Tv-meubel Damon 160cm 2 deuren - eik/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2948 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De meubelen van de Damon-collectie moeten de voorstanders van een modern en industrieel interieur kunnen behagen. Dit praktische tv-meubel is uitgerust met 2 deuren. Zowel achter de deuren als in het open vak zijn legplanken voorzien, zodat je voldoende ruimte hebt om je leukste accessoires, gezelschapsspelletjes of boekjes een plek te geven. De tv-kast is gemaakt uit spaanplaat in artisan eikdecor en MDF in antracietkleur. Ontdek de rest van deze reeks op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori