Tv-meubel Clive 160cm - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Clive met lade en 2 open vakken. Gemaakt van spaanplaat met imitatieprint van eikenhout. Pootjes van zwart gelakt beukenhout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ66332 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 160,00 cm |
| Lengte Product - cm | 48,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
De meubelen van collectie Clive passen bij elke interieurstijl, of je nu houdt van landelijk, modern of industrieel. Deze meubelen zijn gemaakt van spaanplaat met een imitatieprint van Kronberg eikenhout.
Dit tv-meubel bestaat uit een praktische lade die is afgewerkt met horizontale lijnen en 2 open vakken waarin je jouw dvd-speler, geluidsinstallatie of andere apparatuur kan installeren. De zwart gelakte pootjes combineren prachtig met het warme eikenhout en zijn gemaakt van beukenhout.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami