Tv-meubel Cleo 130cm - zwart/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 53.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY3241X0776A01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 130,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 46,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Kleine ruimtes vragen slimme oplossingen. Zo kun je door dit tv-meubel in een hoek van de woonkamer te plaatsen heel wat plaats besparen. Bovendien is dit hoekmeubel erg trendy. Het zwarte kastje is gemaakt van spaanplaat en is afgewerkt met een eikdecor. De pootjes zijn uit massief hout (beuk). Je beschikt ook over heel wat opbergruimte:
- een open vak
- twee vakken met een opklapdeur
- twee vakken met een draaideur
Achteraan is een opening voorzien voor kabels.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome