Tv-meubel Berkeley - walnootfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Walnoot |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9003.639753 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Fineer, Honingraatpaneel Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Notenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dankzij zijn walnootkleur is tv-meubel Berkeley perfect in harmonie met de rest van jouw interieur. Kenmerkend voor dit meubel is zijn geometrische indeling. Het tv-meubel is onderverdeeld in 3 compartimenten van verschillende groottes en bieden ruim voldoende plaats voor al jouw spullen en apparatuur.
De Berkeley opbergboxen passen naadloos in de kleinste compartimenten van dit tv-meubel. Zo maak je van dit neutrale meubel een gepersonaliseerd item met enkele leuke kleurcontrasten.
Specificaties:
- Gemaakt van honingraatpaneel, afwerking in walnootfineer
- Afmetingen klein compartiment: H 35 x B 35 cm
- Afmetingen groot compartiment: H 35 x B 64,5 cm
- Max. 60 kg
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome