TV-Meubel Aurelia - 100% MELAMINE - Wit - 45 x 32 x 180 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG903NRD1103 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 32,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Transformeer uw woonkamer in een strakke en moderne ruimte met onze prachtige TV-kast in helder wit. De strakke lijnen en het hedendaagse ontwerp van deze TV-kast zullen de uitstraling van uw entertainmentruimte onmiddellijk verbeteren, waardoor een stijlvolle blikvanger ontstaat die al uw gasten zal imponeren.
Verhoog uw Woonruimte
Zeg vaarwel tegen rommel en wanorde met deze ruime TV-kast die voldoende opbergruimte biedt voor al uw media-essentials. De breedte van 180 cm biedt genoeg ruimte voor uw TV, gameconsoles, dvd's en meer, terwijl de hoogte van 45 cm en diepte van 32 cm ervoor zorgen dat alles netjes is opgeborgen.
Moderne Elegant
De solide witte kleur en het moderne ontwerp van deze TV-kast stralen verfijning en elegantie uit, waardoor het de perfecte aanvulling is voor elk modern huis. Het vernieuwende concept voegt een vleugje uniekheid en stijl toe, waardoor uw woonkamer zich onderscheidt van de rest.
Technische Gegevens:
- Frame: 100% MELAMINE GECOAT SPANPLATEN
- Dikte: 18 mm
- Deur: SPANPLATEN / MDF Frontpaneel (4 mm)
- Breedte: 180 cm
- Hoogte: 45 cm
- Diepte: 32 cm
- Kleur: Wit
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob