TV-meubel Annelle 1 draaideur, 1 opklapdeur en 2 legplanken-beton/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
TV-meubel Annelle 1 draaideur, 1 opklapdeur en 2 legplanken-beton/wit
€ 179,00
€ 259,00
Veilig betalen
Tv-meubel Annelle is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in wit en betonlook. De kast beschikt over 1 draaideur, 1 opklapdeur en 2 legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH3242A0621A01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit strakke witte tv-meubel wordt voorzien van een industriële toets door zijn blad en legplanken met stoere betonlook. Met dit tv-meubel maakt u optimaal gebruik van de ruimte want dankzij zijn vorm kunt u hem perfect in een hoek van uw huis plaatsen. Het meubel bestaat uit 5 opbergvakken waarvan 3 open die kunnen gebruikt worden voor het uitstallen van boeken en decoratie of waarin u uw decoder kunt plaatsen. Achter de opklapdeur en de draaideur is plaats voor games, cd's, dvd's en nog enkele boeken. Aan de achterkant van het meubel is ook nog een gat voorzien voor het organiseren van uw kabels.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's