Tv-meubel Albérique 2 draaideuren en 3 legplanken-eik/matzwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Albérique is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat uit gerecycleerd hout in matzwart en eikdecor met een afwerking in natuurlijk houtfineer en heeft zwarte metalen spijlen aan de rechterkant. De kast bestaat uit 2 draaideuren en 3 legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.640032 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 145,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Fineer, Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Het stoere matzwart gecombineerd met de natuurlijke kleur van het eikdecor maken van dit Tv-meubel een echte aanwinst voor uw industriële woonkamer. Achter de 2 draaideuren bevinden zich 2 legplanken die 4 opbergvakken vormen voor games, cd's, dvd's en boeken. Op en onder de open legplank aan de zijkant kunnen wat decoratie en enkele boeken uitgestald worden of is er plaats voor een decoder. Achteraan zijn ook 2 gaten voorzien voor het organiseren van uw kabels. Bekijk de volledige Albérique-collectie op onze site.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome