Tv-meubel Aelan 1 opklapdeur en 2 open vakken-notenhout/licht beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Aelan is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat van gerecycleerd hout in licht beige en notenhoutdecor. De poten zijn uit epoxy gelakt staal. Het meubel bestaat uit 1 opklapdeur met een push-pull systeem en 2 open vakken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH3370A0946A01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 165,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 43,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het strakke licht beige van de opklapdeur wordt gebroken door het warme notenhoutdecor die meteen zorgt voor een gezellige sfeer in de kamer. De vorm van de poten geven het meubel een speelse afwerking. Achter de opklapdeur met push-pull systeem zitten 2 opbergvakken voor games, cd's, koptelefoon, enz. Er zijn ook 2 open vakken voor boeken of bv. uw decoder. Achteraan het meubel is een gleuf voorzien voor de kabels van uw tv-apparatuur. Bekijk de volledige Aelan-collectie op onze website.