Tafellamp Adeline ⌀20
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tafellamp Adeline ⌀20
€ 62,95
€ 84,00
Veilig betalen
Tafellamp Adeline in oud zilver. Lichtbron niet inbegrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7741-29 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Hoogte Product - cm | 28,00 cm |
| Lengte Product - cm | 34,00 cm |
| Breedte Product - cm | 28,00 cm |
| Kleur | Zilver |
| Aantal pakketten | 1 |
De Adeline collectie omvat hippe woonkamerverlichting met een industriële look. Deze tafellamp is afgewerkt in oud zilver en is geschikt voor een ledlamp met een diameter van 20 cm. Deze lamp kan apart worden aangekocht op de site.
- Fitting: E27
- Max. vermogen: 60 W
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's